darko
13 آذر 1401 - 16:41

جام جهانی قطر| توتی: از تماشای بازی‌های مرحله گروهی لذت بردم

اسطوره فوتبال ایتالیا می‌گوید که از تماشای بازی‌های مرحله گروهی بیست‌ودومین دوره جام جهانی لذت برده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، فرانچسکو توتی که سابقه قهرمانی در جام جهانی 2006 را با تیم ملی فوتبال ایتالیا در کارنامه‌اش دارد، می‌گوید که در حال لذت بردن از بازی‌های جام جهانی 2022 قطر است و بر اهمیت استفاده از استفانی فراپارت فرانسوی به عنوان اولین داور زن در این مسابقات تأید کرد.

اسطوره فوتبال ایتالیا در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «بی‌این اسپورت» گفت: همان‌طور که اغلب اتفاق می‌افتد، قبل از شروع مسابقات جام جهانی جنجال‌های زیادی وجود داشته اما نمی‌توانم انکار کنم که از دنبال کردن مرحله گروهی این دوره جام جهانی لذت بردم. متأسفم که ایتالیا در این مسابقات نیست اما در سطح لجستیکی چیزهای خوبی در قطر دیدم.

وی افزود: این به خاطر فیفا است که فوتبال در سال‌های اخیر با توجه به نتایج در زمین به ابعاد جهانی‌تری رسیده است. این دیگر چیز جدیدی نیست که تیم‌هایی  مانند ژاپن، مراکش یا عربستان سعودی تیم‌های قوی‌تر یا شناخته شده‌تر را شکست دهند.

کاپیتان پیشین تیم فوتبال رُم همچنین با اشاره به اهمیت تبدیل شدن فراپارت به اولین داور زن که در تاریخ مسابقات جام جهانی سوت زده، اظهار داشت: این اقدام مهمی است، من این را به عنوان پدرِ یک دختر و یک دختر کوچک که به زودی زن خواهند شد، می‌گویم، اما امیدوارم دیر یا زود این دیگر یک خبر ویژه نباشد و همه چیز عادی شود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 896890