darko
06 بهمن 1401 - 16:55

اعزام ۹۰۰ دانش‌آموز زنجانی به اردوهای راهیان نور

مسوول سازمان بسیج دانش‌آموزی استان زنجان از اعزام بیش از ۹۰۰ دانش‌آموز زنجانی به اردوی راهیان نور خبر داد و گفت: کاروان‌های دانش‌آموزی به مناطق عملیاتی جنوب کشور از ٢٠ تا ٢٨ بهمن اعزام می‌‌شوند.

 هادی توفیقی، مسوول بسیج دانش‌آموزی استان زنجان امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان، با بیان اینکه این برنامه در دو دوره ۴ روزه برگزار خواهد شد، اظعار داشت: کاروان‌های دانش‌آموزی به مناطق عملیاتی جنوب کشور از ٢٠ تا ٢٨ بهمن اعزام می‌‌شوند.

مسوول بسیج دانش‌آموزی استان زنجان با بیان اینکه بیش از ۹۲۰ دانش‌آموز در قالب ۲۰ دستگاه اتوبوس راهی مناطق عملیاتی جنوب کشور خواهند شد، تصریح کرد: ثبت نام دانش‌آموزان از امروز آغاز و به مدارس اطلاع رسانی شده است.

وی با بیان اینکه هر کدام از این دنش‌آموزان اعزامی می‌توانند به عنوان سفیران راهیان نور باشند، گفت:  برای دانش آموزانی که در این اردو شرکت نمی‌کنند، اردوری راهیان نور در بستر فضای مجازی و سامانه شاد پیش بینی شده است.

مسوول سازمان بسیج دانش آموزی استان زنجان خاطرنشان کرد: دانش آموزان از منطقه عملیاتی اروندرود، یادمان‌های شلمچه، طلائیه و هویزه بازدید و در رزمایش افلاکیان شرکت خواهند کرد.

توفیقی هدف از اجرای این حرکت عظیم فرهنگی را فراهم آوردن فضای مناسب برای آشنایی دانش آموزان با مناطق عملیاتی عنوان کرد.
پایان پیام/ ۷۳۰۲۱

منبع: فارس
شناسه خبر: 999608